Aktualności

25 stycznia 2020
III miejsce juniorów w turnieju halowym
Juniorzy bialskiej Stali zanotowali bardzo dobry występ w III turnieju o Puchar Prezesa Zapory Wapienica, który odbywał się w hali przy ul. Filarowej w Bielsku-Białej. Podopieczni Jarosława Kubackiego zajęli najniższe miejsce na podium.

Narybek bialskiej Stali rozpoczął turniejowe zmagania od pojedynku ze Spójnią Landek. Czerwono-żółto-zieloni zakończyli spotkanie bezbramkowym remisem. Znacznie większą skutecznością juniorzy BKS-u cechowali się w kolejnym meczu. Wyższość bielszczan musiała uznać Kuźnia Ustroń, która uległa bialskiej Stali 4:0. Kolejne dwa mecze to kolejny pokaz dobrej formy podopiecznych Jarosława Kubackiego. Wpierw pokonali oni pewnie Koszarawę Żywiec 3:0, a następnie nie dali szans gospodarzowi turnieju, Zaporze Wapienica wygrywając 4:2.

W ostatnim meczu gra toczyła się o 1. miejsce pomiędzy BKS-em a Drzewiarzem Jasienica. Niestety, bialska Stal zanotowała pierwszą porażkę w turnieju i finalnie, przez gorszy bilans bramkowy z Zaporą, zajęła 3. miejsce, a Drzewiarz cieszył się z triumfu. – Dziękujemy bardzo drużynom zaproszonym za przybycie. Myślę, że wszyscy uczestnicy byli zadowoleni, że mogli wziąć udział w III edycji turnieju o Puchar Prezesa Zapory Wapienica. Zmagania stały na dobrym poziomie sportowym oraz organizacyjnym. Gra toczyła się w duchu fair play. Uważam, że wszyscy wyjechali z hali zadowoleni bez względu na zajęte miejsce w turnieju – mówi prezes Zapory Wapienica, Jerzy Poppławski

Wyniki BKS Stal:
BKS Stal - Spójnia Landek 0:0
BKS Stal - Kuźnia Ustroń 4:0
BKS Stal - Koszarawa Żywiec 3:0
Zapora Wapienica - BKS Stal 2:4
BKS Stal - Drzewiarz Jasienica 1:4

Końcowa tabela:
1. Drzewiarz Jasienica
2. Zapora Wapienica 
3. BKS Stal Bielsko-Biała
4. Spójnia Landek
5. Koszarawa Żywiec
6. Kuźnia Ustroń

BKS Stal: Miłkowski (Szczyrk) – Tański, Widuch, Korotkov, Sylwester, Jachym, Duźniak, Mieszczak, Stachniak, Kubicz


wróc do listy

sponsorzy

patroni medialni