Zimowa Akademia Gemini z siatkarkami BKS Aluprof

W najbliższą sobotę bielskie siatkarki odwiedzą Gemini Park Bielsko-Biała. Wspólnie z dzieciakami wezmą udział w spotkaniu pt. Poszukiwacze Talentów w Gemini!, które odbędzie się w ramach Zimowej Akademii Gemini.

 

Podczas kolejnego spotkania w ramach Zimowej Akademii Gemini bielskie siatkarki wspólnie z Gemini Park będą poszukiwać prawdziwych talentów! Od naszych zawodniczek dzieci będą mogły dowiedzieć się m.in. jak odkryć w sobie talent oraz co zrobić, aby osiągnąć mistrzostwo.

 

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie Zimowej Akademii Gemini już w najbliższy weekend 24-25 stycznia, w godz. 12:00 - 18:00

 

Na najmłodszych gości Gemini Park czeka wiele atrakcji:

  • spotkanie z siatkarkami BKS Aluprof, podczas którego dzieci dowiedzą się jak wygląda kariera sportowca, jak ważny jest talent, a ile osiągnąć można ciężką pracą, a także ile trzeba ćwiczyć, by w przyszłości stanąć na podium i sięgnąć po wymarzone trofeum,
  • bilety na mecz BKS Aluprof -  Impel Wrocław,
  • upominki od siatkarek,
  • zdjęcia oraz autografy
  • zabawy z animatorami
  • konkursy, gry i zabawy z nagrodami.

 

Liczymy, że spotkanie z siatkarkami BKS Aluprof Bielsko-Biała, przyniesie wiele emocji. Zimową Akademię Gemini w sobotę, w godzinach 12.00 – 14.00, odwiedzą Elżbieta Klein, Aleksandra Trojan, Lucie Muhlsteinova, Natalia Strózik, Koleta Łyszkiewicz.

 

Będzie to idealna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia i zdobycia cennego autografu. Na spotkanie siatkarki przygotowały także upominki. Nie zabraknie również możliwości do zdobycia biletów na mecz BKS Aluprof – Impel Wrocław.

 

Serdecznie zapraszamy!