Zapraszamy na prezentację!

Wiemy już, gdzie w tym roku odbędzie się prezentacja drużyny BKS Aluprof Bielsko-Biała przez zbliżającym się sezonem.

 

Prezentacja drużyny w Gemini Park Bielsko-BiałaRozpoczęcie sezonu 2014/2015 ORLEN Ligi już za nami! Mecz BKS Aluprof z 1. kolejki z SK bank Legionovią został przełożony o miesiąc, dlatego też bielszczanki mają tydzień więcej, by przygotować się do rozgrywek ligowych. Pierwszy mecz ORLEN Ligi w sezonie rozegrają w Pile z tamtejszym zespołem PGNiG Nafta (poniedziałek 13 października, godz. 17:00 – transmisja Polsat Sport). Pierwszy mecz na własnym boisku podopieczne trenera Leszka Rusa zagrają 18 października o godzinie 19:00. Wówczas to rywalem BKS Aluprof będzie beniaminek KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Kilka dni wcześniej, bo 15 października o godzinie 18:00 w Gemini Park Bielsko-Biała odbędzie się oficjalna prezentacja BKS Aluprof, na którą zapraszamy wszystkich kibiców. Spotkanie poprowadzi znany komentator sportowy Jerzy Mielewski (Polsat Sport), a zgromadzonej publiczności zaprezentują się nie tylko siatkarki BKS Aluprof, ale także sztab szkoleniowy bielskiego zespołu. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami. Rozdamy m.in. koszulki BKS Aluprof z autografami siatkarek!

Prezentacja drużyny to świetna okazja nie tylko na to, by poznać nowe siatkarki bielskiej ekipy, ale także, by zrobić sobie zdjęcie, poprosić o autograf, czy po prostu porozmawiać z siatkarkami i członkami sztabu szkoleniowego. To też dobry moment, by pokazać bielskim siatkarkom, jak świetnych mają kibiców...

Serdecznie zapraszamy!