W Bobolicach i Karpaczu

Pierwszy mecz ORLEN Ligi BKS Aluprof rozegra na początku października. Do rozgrywek ligowych siatkarki bialskiego klubu będą się przygotowywać m.in. poprzez mecze sparingowe. Jak będzie wyglądał „rozkład jazdy” BKS Aluprof? 

 

Już pod koniec sierpnia (29 i 30) bielskie siatkarki rozegrają w Łodzi dwa sparingi z Beef Master Budowlanymi Łódź. Z tym samym rywalem podopieczne trenera Leszka Rusa spotkają się także na początku października w Bielsku-Białej.

 

Oprócz tego bielszczanki mają jeszcze w planach udział w dwóch turniejach. Pierwszy z nich w dniach 12-14 września odbędzie się w Bobolicach (Turniej Piłki Siatkowej Kobiet Energa Cup 2014). Rywalkami BKS Aluprof będą w nim Siódemka SK bank Legionovia (piątek), KS Pałac Bydgoszcz (sobota) oraz PGNiG Nafta Piła (niedziela). 

Tydzień później (19-21 września) bialski klub wyjedzie do Karpacza, by zagrać w Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Trzech Narodów Karpacz 2014. Pierwszym rywalem w tych zawodach będzie niemiecki Drezdner SC, a więc były klub bielskiej przyjmującej Heike Beier. W kolejnych dniach bielszczanki zmierzą się z Impelem Wrocław i czeskim VK AGE Prostejov.

 

O wynikach tych turniejów i meczach BKS Aluprof będziecie mogli oczywiście przeczytać na bks.bielsko.pl. Już teraz serdecznie zapraszamy!