Sesja zdjęciowa w Hydro ZNPHS

Zobaczcie część zdjęć z sesji zdjęciowej siatkarek BKS Aluprof w Hydro ZNPHS.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym firma Hydro ZNPHS zaprosiła wybrane siatkarki BKS Aluprof na sesję zdjęciową do swojej siedziby. Bielszczanki w swoich nowych strojach pozowały do zdjęć z produktami naszego Sponsora Gold. Efekty sesji będzie można oglądać na folderach reklamowych i gadżetach Hydro ZNPHS. Na Facebooku pojawiły się już pierwsze fotki: link do zdjęć. Poniżej kilka zdjęć z sesji! Jak Wam się podobają? Prawda, że dziewczyny wyglądają cudownie?!

 

Dodajmy tylko, że o makijaż i fryzury zadbało Atelier Wizerunku Bożeny Kowalskiej, której również za pośrednictwem naszego newslettera firma Hydro ZNPHS serdecznie dziękuje. Specjalne podziękowania od naszego Sponsora Gold również dla siatkarek, które wzięły udział w sesji, a więc Małgorzaty Lis, Natalii Bamber-Laskowskiej, Lucie Muhlsteinovej, Doroty Wilk, Aleksandry Trojan i Natalii Strózik. 

Dotota i silnik Natalia i uszczelki magazyn przy kuwetkach Dorota i hydro Dorota Wilk z ulotką Dorota Wilk  Natalia Strozik magazyn przy kuwetkach Natalia i manometr