Młodzież na obozie w Suchej Beskidzkiej

Siatkarki BKS Aluprof przygotowują się do nowego sezonu ORLEN Ligi. Swoje przygotowania do rozgrywek prowadzą również grupy młodzieżowe bialskiego klubu, które przebywają na obozie sportowym w Suchej Beskidzkiej.

 

Młodzież na obozie w Suchej Beskidzkiej

Na zdjęciu: zeszłoroczne młodziczki BKS Aluprof, które pod wodzą trenera Stanisława Guzaka zdobyły wicemistrzostwo Śląska.


Blisko 50 młodych siatkarek BKS Aluprof wyjechało 16 sierpnia na obóz sportowy do Suchej Beskidzkiej. - Nie pojechaliśmy nad morze, bo szkoda nam było dwóch dni, które trzeba wówczas przeznaczyć na podróż. Poza tym jesteśmy na obozie nie po to, żeby wypoczywać, a po to, by ciężko pracować, by odpowiednio przygotować się do sezonu – mówi kierownik obozu Jacek Skulski. W Suchej Beskidzkiej od 16-27 sierpnia trenować będą trzy młodzieżowe zespoły BKS Aluprof: młodziczki (podopieczne trenera Romana Gila), kadetki (drużyna prowadzona przez Stanisława Guzaka) oraz juniorki (z trenerem Grzegorzem Kosatką). Młode bielskie siatkarki trenują dwa razy dziennie po dwie godziny. - Zajęcia odbywają się w hali miejscowego zespołu szkół, na siłowni w hotelu Monttis, gdzie przebywamy i w terenie – zdradza Jacek Skulski i dodaje, że bielskie drużyny mają na miejscu wszystko, co potrzebne jest do dobrego przygotowania się do sezonu.